Günlük Egzersizler Lite

Sağlık ve Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57.0 MB
  • Version 4.76
  • Dil Türkçe
  • Firma Daily Workout Apps, LLC
Sanal spor antrenörünüz ile fit bir vücuda sahip olmanız Günlük Egzersizler Lite uygulaması ile mümkün.

Sanal spor antrenörünüz ile fit bir vücuda sahip olmanız Günlük Egzersizler Lite uygulaması ile mümkün.

İOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirip kullanabileceğiniz Günlük Egzersizler Lite uygulaması sizlere daha kaliteli bir yaşam sunmak için iş başında. Spor salonlarına para harcamak işinize gelmiyorsa ve zamandan da tasarruf etmek istiyorsanız Günlük Egzersizler Lite uygulamasına sahip olarak her sadece bir kaç dakikanızı ayırarak daha kaliteli bir hayata ulaşabilirsiniz.

Günlük Egzersizler Lite uygulaması hem kadınların hem de erkeklerin kendi evlerinin konforunda yapabilecekleri en iyi egzersizleri günlük 5-30 dakikalık rutin çalışmalar olarak sunan harika bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor. Oldukça başarılı bir işe imza atan uygulamamız sayesinde sizde fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Sertifikalı kişisel antrenör tarafından gösterilen bu onaylı egzersizler tüm önemli kasları hedef almaktadır.

Günde sadece birkaç  dakikanızı ayırarak vücudunuzu güçlendirebilir ve sıkılaştırabilirsiniz. Programın basit arayüzünü tamamlayan video ve zamanlayıcı, her egzersizi kolayca takip edebilmenizi ve anlamanızı sağlar.Sadece egzersizini seçin ve takip edin.

 

Günlük Egzersizler Lite indir